Connect with us

How did I learn to LIVE?

Kadaise buvau laaaaabai nelaimingas. Buvau susiraukęs ir visur mačiau tik problemas! Man mažai kas teikė džiaugsmą, na gal maistas, seksas + pinigai. Viskas…

Nesėkmė po nesėkmės griuvo ant manęs. Problemos darbe, artimųjų netektys, nepasitikėjimas savimi, nesėkmės su moterimis. Mylėjau moterį, tačiau ji mane išdavė ir paliko.

…Ar aš po viso to turėjau dar gyventi?

O taip!!!

Išsikėliau vieną tikslą! TAPTI ŽMOGUMI, KURIS IŠSPRENDŽIA BET KURIĄ PROBLEMĄ! Žingsnis po žingsnio ėjau link svajones ir … BUM!!! Pajutau pilnatvę! Nulaužiau sistemą – supratau, kaip džiaugtis savo gyvenimu, gamta, paprastais dalykais. Pasirodo, kad pasitikėjimas, sėkmė ir visa tai, ko aš troškau, visą laiką buvo manyje! Aš pats tapau savo svajone! Tapau įkvėpėju! Bet tai ne viskas, dar… dar….. dar……. dar…. daaaaaaaaaaaaaaaaaaaar….

Ar to norėtum ir tu? O juk tu taip pat esi svajonė, tik to dar nežinai. Kad sužinotum, koks žmogus esi iš tiesų, turėtum pažiūrėti į save iš šono. Mes tau padėsime. Ši svetainė, kurioje esi šią akimirką, padės tau pasiekti svajonių. Šią svetainę sukūrėme kartu su Inga Stasiulionyte – olimpiete, ieties metike, koučere, motyvacinių straipsnių autore (štai vienas jų) ir MIT bootcamp mentore.

Iš tikrųjų, tai ne tik svetainė, tai saviugdos revoliucijos pradžia. Pirmas žingsnis buvo – Onbotraining.com, kurį netrukus pastebėjo ir apdovanojo Masačusetso universitetas (MIT).

 

Sulaukę tokio palaikymo, ištestavome mokymus Monako universitete. Grįžę į Lietuvą, sukūrėme Onbo.lt!

Tai nėra mokymai, kur tu sėdėsi ir kažkas nuo auditorijos pakylos tyliai burbės „paslaptis“: ką dabar turėtum daryti ir kaip turėtum keistis. Sėdi, klau­sai, viskas lyg ir gražu, tačiau išėjus nieko neprisimeni. Čia viskas bus kitaip. Čia mes dirbsime su mūsų sąmone ir mūsų mąstymu. Kartu su šimtais kitų draugų!

„O kas yra šiuose mokymuose? Kaip viskas vyks?“

Mokymai vyksta kasdien. Nėra ko laukti, taigi prisijungti gali jau šiandien. Savo naujuose ONBO namuose, kartu su šimtais draugų bei draugių, KASDIEN, 30 dienų iš eilės gausi:

* 30 susitikimų – nuoširdžių pasimatymų internetinėje erdvėje. Gali vadinti juos pamokomis, bet jų metu mes negrūsime savo įsitikinimų, o sieksime, kad Tu pats/pati atsakytum į svarbius klausimus;

* 30 tau pritaikytų testų, sukurtų pagal Ingos Stasiulionytės sistemą;

* 30 pagal tavo atsakymus parinktų misijų, prie kurių itin nuoširdžiai prisidėjo Alex Monaco;

* Daugybę gerų emocijų, idėjų ir….

ONBO.lt bus savotiška, internetinė Tavo minčių treniravimo salė, kurio­je kasdien gausi daugybę praktinių užduočių, kurioms atlikti reikės tik 5-10 minučių kasdien. Kodėl tiek mažai? O kiek laiko užtrunka suvalgyti obuolių pyragą? Mes nenorime, kad persivalgytum, ir tuo pačiu keisime racioną – paliesime kitokias žmogiškąsias savybes, problemas, klausimus.

Štai, kaip atrodys tavo pamokos:

Viskas vyks internetu, specialiame puslapyje ONBO.lt, kurį pa­­sieksi savo kompiuteryje, planšetėje, mobiliajame telefone ar kur tik benorėtum.

Dar gausi trumpus testus – įsivertinimus, apdovanojimus!!!

 

„Įdomu! Kaip galiu prisijungti?“

Mes kasdien tobuliname misijas bei sistemą, o prisijungti gali jau šiandien! UŽSIREGISTRUOK.

Kaip? Paprasčiausiai keliauk į ONBO.lt puslapį, spausk mygtuką  „Užsiregistruoti” ir tavo nuotykis prasidės!

Registracija baigėsi! Bet gali įvesti savo el. pašto adresą ir pranešime, kai mokymai pasirodys!

Lauksiu tavęs!

Tavo,
Alex Monaco